« Ožujak 2024 »

IZBOR ZA UČENIKA/UČENICU I SPORTAŠA/SPORTAŠICU GENERACIJE
Autor: Svetlana Vukić, 1. 6. 2022.

Dragi učenici 8. razreda!
            Evo nas pri samom kraju još jedne školske godine. Ne odustajemo od nagrađivanja onih učenika među vama koji su se isticali u radu, ponašanju i ostvarili izvrsne rezultate kako u školi tako i na sportskim terenima.
       Stoga i ove godine biramo najuspješnijeg učenika/učenicu generacije i najuspješnijeg sportaša/sportašicu generacije.
          Vrijeme je da dobro proučite kriterije, ispunite prijavu, pribavite dokumentaciju i napišete esej na temu: „Zašto bih baš ja trebao/trebala biti učenik/učenica generacije?“ tj. „Zašto bih baš ja trebao/trebala biti sportaš/sportašica generacije?“
Molimo te da ispunjenu prijavu uz popratnu dokumentaciju dostaviš osobno ili  online u Teamse svojim razrednicama  ili psihologinji  najkasnije do 8.  lipnja  2022. u 12.00 sati.
Kriteriji i prijavnice u prilogu.

IZBOR ZA UČENIKA/UČENICU I SPORTAŠA/SPORTAŠICU GENERACIJE
Autor: Svetlana Vukić, 1. 6. 2022.

Dragi učenici 8. razreda!
Kriteriji i prijavnice u prilogu.