preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka

Login

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA U šk.god. 2021./2022.
Autor: Svetlana Vukić, 19. 10. 2021.

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA U šk.god. 2021./2022.

 

UČITELJ

SMJENA A

SMJENA B

DAN

SAT

DAN

SAT

Argentin Vesna

SRIJEDA

14.15 – 15.15

SRIJEDA

17.15 – 17.50

Balaško Ivana

PONEDJELJAK

12.30 – 13.00

UTORAK

13.00

Bićanić Tatjana

SRIJEDA

10.50 – 11.40

SRIJEDA

17.00 – 18.00

Biondić Ivona

SRIJEDA

14.20 – 15.05

UTORAK

10.00 – 10.45

Brnin Gledis

UTORAK

9.15  -  10.00

ČETVRTAK

15.30 – 16.15

Broznić Škalamera Tamara

UTORAK

15.30 – 16.15

SRIJEDA

10.50 – 11.30

Dika Alena

PETAK

16.15 – 17.00

UTORAK

10.00 – 10.45

Došen Vlado

UTORAK

17.00

 

 

Dragičević Višnja

PETAK

10.55

PONEDJELJAK

14.15

Felker Karin

SRIJEDA

11.40 – 12.30

ČETVRTAK

11.00 – 11.40

Horvat Martina

SRIJEDA

14.25 – 15.00

SRIJEDA

13.25 – 14.00

Jasnić Željka

PONEDJELJAK

10.30

SRIJEDA

11.00

Jurković Maja

PETAK

9.00

PETAK

8.50

Kosmač     Maja

PETAK

12.35 – 13.20

SRIJEDA

13.20 – 14.05

Kumburić Josip

 

 

 

 

Lazzaric Neven

PONEDJELJAK

13.15 – 14.00

 

PETAK

15.15 – 16.00

Lukanović Vilma

ČETVRTAK

16.20

PONEDJELJAK

11.40

Manjgotić Josipa

SRIJEDA

10.30

ČETVRTAK

15.10

Matić Predrag

 

 

 

 

Matijašić Nevena

PONEDJELJAK

12.00 – 12.45

SRIJEDA

12.00 – 12.45

Orobabić Gracijela

SRIJEDA

13.30

ČETVRTAK

8.50

Pavlek Tihana

PETAK

16.15 – 17.00

ČETVRTAK

16.15 - 17.00

Sakač    Mario

ČETVRTAK

14.30 – 15.30

ČETVRTAK

14.30 – 15.30

Sanković Barbara

ČETVRTAK

10.50 – 11.35

UTORAK

16.20 – 17.05

Sikirica Dražan

PONEDJELJAK

12.45 – 13.30

SRIJEDA

12.45 – 13.30

Stančić Manuela

SRIJEDA

17.00 – 18.00

ČETVRTAK

11.30 – 12.30

Stefan Wolf Ingrid

ČETVRTAK

16.20 – 17.05

SRIJEDA

10.00 – 10.45

Šalić Svjetlana

UTORAK

16.15

ČETVRTAK

10.00

Šantek Sanja

ČETVRTAK

11.00 – 11.30

ČETVRTAK

10.00 – 10.30

Šćiran Tanja

SRIJEDA

16.00 – 17.00

PONEDJELJAK

11.40 – 12.25

Šegota Orman Sandra

ČETVRTAK

10.50 – 11.40

ĆETVRTAK

16.20 – 17.20

Tich Diego

SRIJEDA

14.20 – 15.05

ČETVRTAK

10.00 – 10.45

Tičić Radoslav

ČETVRTAK

16.30 – 17.00

ČETVRTAK

11.35 – 12.05

Tomljanović       Matea

UTORAK

10-55 – 11.40

UTORAK

17.00

Tovilović Gordana

PONEDJELJAK

15.05 – 15.35

PONEDJELJAK

10.45 – 11.15

Tuta Luka

SRIJEDA

17.10 – 17.55

SRIJEDA

13.15 – 14.00

Vukić Svetlana

PONEDJELJAK

8.00 – 9.30

UTORAK

17.00

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
Raspored informacija
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA U šk.god. 2021./2022.
Autor: Svetlana Vukić, 19. 10. 2021.

RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA U šk.god. 2021./2022.

 

UČITELJ

SMJENA A

SMJENA B

DAN

SAT

DAN

SAT

Argentin Vesna

SRIJEDA

14.15 – 15.15

SRIJEDA

17.15 – 17.50

Balaško Ivana

PONEDJELJAK

12.30 – 13.00

UTORAK

13.00

Bićanić Tatjana

SRIJEDA

10.50 – 11.40

SRIJEDA

17.00 – 18.00

Biondić Ivona

SRIJEDA

14.20 – 15.05

UTORAK

10.00 – 10.45

Brnin Gledis

UTORAK

9.15  -  10.00

ČETVRTAK

15.30 – 16.15

Broznić Škalamera Tamara

UTORAK

15.30 – 16.15

SRIJEDA

10.50 – 11.30

Dika Alena

PETAK

16.15 – 17.00

UTORAK

10.00 – 10.45

Došen Vlado

UTORAK

17.00

 

 

Dragičević Višnja

PETAK

10.55

PONEDJELJAK

14.15

Felker Karin

SRIJEDA

11.40 – 12.30

ČETVRTAK

11.00 – 11.40

Horvat Martina

SRIJEDA

14.25 – 15.00

SRIJEDA

13.25 – 14.00

Jasnić Željka

PONEDJELJAK

10.30

SRIJEDA

11.00

Jurković Maja

PETAK

9.00

PETAK

8.50

Kosmač     Maja

PETAK

12.35 – 13.20

SRIJEDA

13.20 – 14.05

Kumburić Josip

 

 

 

 

Lazzaric Neven

PONEDJELJAK

13.15 – 14.00

 

PETAK

15.15 – 16.00

Lukanović Vilma

ČETVRTAK

16.20

PONEDJELJAK

11.40

Manjgotić Josipa

SRIJEDA

10.30

ČETVRTAK

15.10

Matić Predrag

 

 

 

 

Matijašić Nevena

PONEDJELJAK

12.00 – 12.45

SRIJEDA

12.00 – 12.45

Orobabić Gracijela

SRIJEDA

13.30

ČETVRTAK

8.50

Pavlek Tihana

PETAK

16.15 – 17.00

ČETVRTAK

16.15 - 17.00

Sakač    Mario

ČETVRTAK

14.30 – 15.30

ČETVRTAK

14.30 – 15.30

Sanković Barbara

ČETVRTAK

10.50 – 11.35

UTORAK

16.20 – 17.05

Sikirica Dražan

PONEDJELJAK

12.45 – 13.30

SRIJEDA

12.45 – 13.30

Stančić Manuela

SRIJEDA

17.00 – 18.00

ČETVRTAK

11.30 – 12.30

Stefan Wolf Ingrid

ČETVRTAK

16.20 – 17.05

SRIJEDA

10.00 – 10.45

Šalić Svjetlana

UTORAK

16.15

ČETVRTAK

10.00

Šantek Sanja

ČETVRTAK

11.00 – 11.30

ČETVRTAK

10.00 – 10.30

Šćiran Tanja

SRIJEDA

16.00 – 17.00

PONEDJELJAK

11.40 – 12.25

Šegota Orman Sandra

ČETVRTAK

10.50 – 11.40

ĆETVRTAK

16.20 – 17.20

Tich Diego

SRIJEDA

14.20 – 15.05

ČETVRTAK

10.00 – 10.45

Tičić Radoslav

ČETVRTAK

16.30 – 17.00

ČETVRTAK

11.35 – 12.05

Tomljanović       Matea

UTORAK

10-55 – 11.40

UTORAK

17.00

Tovilović Gordana

PONEDJELJAK

15.05 – 15.35

PONEDJELJAK

10.45 – 11.15

Tuta Luka

SRIJEDA

17.10 – 17.55

SRIJEDA

13.15 – 14.00

Vukić Svetlana

PONEDJELJAK

8.00 – 9.30

UTORAK

17.00

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju