preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka

Login

Raspored informacija
RASPORED ODRŽAVANJA INFORMACIJA 2020./2021. g
Svetlana Vukić / datum: 5. 2. 2021. 12:37

UČITELJ

SMJENA A

SMJENA B

DAN

SAT

DAN

SAT

Argentin Vesna

utorak

17:30 – 18:30

 utorak

17:30 – 18:30

Bićanić Tatjana

četvrtak

 12:00 – 12:45

četvrtak

17:30 – 18:30

Biondić Ivona

utorak

8:45 – 9:25

petak

14:15 – 14:55

Brnin Gledis

srijeda

9:45 – 10:25

srijeda

14:10 – 14:50

Broznić Škalamera Tamara

utorak

11,40-12,20

srijeda

12,20-13,25

 Butković Ivan

petak

12:45 – 13:25

petak

12:45 – 13:25

Došen Vlado

utorak

16,00-16,45

četvrtak

16-16,45

Dragičević Matea

četvrtak

10:30 – 11:10

utorak

14:05 – 14:45

Dragičević Višnja

ponedjeljak

12:00 – 12:40

ponedjeljak

15:30 – 16:10

Felker Karin

utorak

9:45 – 10:25

ponedjeljak

14:05 – 14:45

Horvat Martina

ponedjeljak

14:00 - 14:30

ponedjeljak

9:30 – 10:00

Jasnić Željka

ponedjeljak

9:40

petak

11.00

Jurković Maja

ponedjeljak

10:00 – 10:40

četvrtak

10:00 – 10:40

Kumburić Josip

četvrtak

16:30 – 16:30

četvrtak

10:30 – 11:00

Lazzaric Neven

utorak

12:00 – 12:45

ponedjeljak

13:30 – 14:15

Lukanović Vilma

srijeda

17:00

utorak

12:00 – 12:40

Manjgotić Josipa

srijeda

10:30 – 11:10

utorak

17:00 – 17:30

Matić Predrag

srijeda

14:40 – 15:15

petak

12:00 – 12:45

Matijašić Nevena

četvrtak

14:15 – 15:00

utorak

12:45 – 13:30

Orobabić Gracijela

ponedjeljak

16:00 – 16:40

četvrtak

11:45 – 12:25

Pavlek Tihana

ponedjeljak

12 45-13 15

srijeda

12 00- 12  30

Sanković Barbara

utorak

9:00 – 9:45

utorak

16:30 – 17:00

Sikirica Dražan

srijeda

12:30 – 13:00

srijeda

12:30 – 13:00

Stančić Manuela

četvrtak

10:30 – 11:10

četvrtak

17:00 – 18:00

Stefan Wolf Ingrid

srijeda

15:45 – 16:30

srijeda

15:45 – 16:30

Sutlović Laura

četvrtak

15:15 – 15:55

petak

9:45 – 10:25

Šalić Svjetlana

utorak

13:30 - 14:15

utorak

9:45 - 10:30

Šantek Sanja

srijeda

18,00

srijeda

18,00

Šćiran Tanja

utorak

12:45 – 13:25

utorak

 17:30 – 18:10

Šegota Orman Sandra

utorak

9:00 – 9:40

srijeda

15:40 – 16:20

Tich Diego

utorak

14:15 – 15:15

ponedjeljak

11:15 – 12:15

Tičić Radoslav

utorak

17:00 – 17:30

utorak

10:15 – 10:45

Tovilović Gordana

utorak

15:00-15:40

utorak

9:00-9:45

Tuta Luka

srijeda

16:00 – 16:30

srijeda

9:40 – 10:20

Vukić Svetlana

utorak

11:15 – 12:00

ponedjeljak

15:30 – 16:30

Vukušić Duje

ponedjeljak

14:55

ponedjeljak

9:40 – 10:20

Vukušić Silvije

srijeda

10:40 – 11:20

utorak

10:40 – 11:20


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju