PODJELA UČENIČKIH KNJIŽICA UČENICIMA OD 1. DO 4. RAZREDA
Autor: Svetlana Vukić, 29. 6. 2010.

29. lipnja 2010.

Jutros je ispred škole u 8 sati bilo tužno vidjeti učenike kako bez svjedodžbi odlaze kućama… Jer kakav god uspjeh bio – učenici s veseljem dolaze po njih. No… Nije do nas… Razrednici su svoj dio posla odradili, a onda nas je „tehnika“ zakočila. Svjedodžbe jednostavno nisu željele „izaći iz printera“. Po prvi puta u povijesti škole… Ali 6.7.2010. – bit će, nadajmo se, sve u redu.

No u 10 sati – druga slika. Na školskom dvorištu gužva i graja. Učenici od 1. do 4. stigli su po svoje učeničke knjižice. Bilo je tu i mnoštvo roditelja.

Svi oni su najprije pogledali program koji su pripremili učenici 4. razreda. Kako je u najavi rekao voditelj, Matej ŠANTEK, svojim su vlakom u koji su se ukrcali prije 4 godine, stigli do prvog velikog raskršća. Rastaju se sa svojim učiteljicama RN, Karin FELKER, Mandicom DRAKULA i Manuelom STANČIĆ, i kreću dalje. Bila je to prilika da pokažu što su u ove četiri godine naučili. Glumili su, svirali, plesali, pjevali uz glasovirsku pratnju prof. Sanje ŠANTEK.  Uz cvijeće, zahvalili su svojim učiteljicama koje su ih do sada pratile, a ravnateljica, prof. Bojana MATEŠIN, poželjela je da i dalje budu vrijedni i ustrajni na svome putu. Na kraju su najbolji među njima nagrađeni za svoj uspjeh kroz ove četiri godine i za uzorno vladanje. To su: Ana BUTIGAN, Karla BOŽIĆ ĐORĐEVIĆ i Valentina JANKOVIĆ iz 4.a, Martina LEPUR, Karmen DORČIĆ, Matej ŠANTEK i Tamara OROBABIĆ iz 4.b te Ivana SUTLOVIĆ, Tihana BEGONJA, Lara VUJASINOVIĆ i Laura IVANOVIĆ iz 4.c razreda.

Nakon završenog programa, svi su učenici sa svojim učiteljicama krenuli u razrede gdje su im uručene učeničke knjižice. Oni najbolji dobili su i pohvalnice.

Ljeto je za njih sada uistinu počelo!

PODJELA UČENIČKIH KNJIŽICA UČENICIMA OD 1. DO 4. RAZREDA
Autor: Svetlana Vukić, 29. 6. 2010.

29. lipnja 2010.

Ljeto je za njih sada uistinu počelo!