11. FESTIVAL STVARALAŠTVA I POSTIGNUĆA DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU I OSOBA S INVALIDITETOM
Autor: Svetlana Vukić, 17. 12. 2013.

02.12.2013.godine u HKD-u održan je 11. festival stvaralaštva i postignuća djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom.

I ove godine u programu je sudjelovalo jedanaest učenika naše škole - polaznika Odjela PSP-a, a u predvorju  HKD-a bila je organizirana prodajna izložba na kojoj su bili izloženi

likovni radovi učenika odjela koji su  nastali na likovnim radionicama pod vodstvom učiteljica prof.  Nede ELETA BARIŠIĆ i medicinske sestre Kate LOPAR.

Voditelj programa bio je poznati  Šajeta, a uz njega, tu se našla i  naša učenica Daria PODOBNIK (7.c) . Daria se odlično snašla u ulozi voditeljice i svojom spontanošću osvojila simpatije publike koja ju je nagradili velikim pljeskom.

Kraćim igrokazom "Žirafa i lav" predstavili su se: Martina MATAK ,3.b i Ivan VUKASOVIĆ, 4.c uz manju pomoć Matee CINDRIĆ,7.c. Svoje glazbene sposobnosti pokazale su: Daria PODOBNIK, Matea CINDRIC, Dora BRNIĆ, Klara PAŠKVAN LEKŠIĆ i Mia MARUŠIĆ, a učenik Nino MORINA pridruzio im se u koreografiji. Za odlican igrokaz " SMS ljubav " zasluzna je Klara PAŠKVAN LEKŠIĆ (koja je svojom glumom osvojila publiku i bila nagrađena nizom spontanih aplauza tijekom izvođenja igrokaza) ,Luka WAGNER i Niko BARIČEVIĆ .

Za scensko-glazbeni program naših učenika zaslužni su prof. Tatjana BRUMEN MARČINA i fizoterapet Domagoj BABIĆ.

Svu sudionici festivala nagrađeni su prigodnim poklonima i zahvalnicama.

Još jedan festival prošao je u ugodnom druženju. Pozdrav do idućeg festivala i zahvale učenicima koji su sudjelovali i onima koji su nam došli pružiti podršku.

Priloženi dokumenti:
PSP.zip (1.16 MB)

Autor: Svetlana Vukić, 17. 12. 2013.

Svu sudionici festivala nagrađeni su prigodnim poklonima i zahvalnicama.

Priloženi dokumenti:
PSP.zip (1.16 MB)