« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Osnovne škole:
|
|
I. razred – djevojčice (300 m) 1. Marijana Božić (Skrad) 2. Petra Rupe (Skrad) 3. Laura Gadanec (Brod na Kupi) |
I. razred – dječaci (300 m) 1. Renato Braut (Krk) 2. Filip Braut (Krk) 3. Tomislav Žagar (Gerovo) |
II. razred –djevojčice (300 m) 1. Andreja Orlić (Krk) 2. Lorena Ivić (Gornja Vežica) 3. Marija Kirinčić (Krk) |
II. razred –dječaci (300 m) 1. Marko Skender (Ravna Gora) 2. Dominik Banić (Pećine) 3. Lovro Klarić (Pečine) |
III. razred –djevojčice (400 m) 1. Tijana Kukuljan (Gerovo) 2. Maja Resman (Tršće) 3. Ivona Rački (Delnice) |
III. razred –dječaci (400 m) 1. Fran Ivan Brguljan (Gornja Vežica) 2. Mateo Rački (Gornja Vežica) 3. Robert Jerčinović (Tribalj) |
IV. razred –djevojčice (400 m) 1. Eva Marija Jurešić (Krk) 2. Josipa Kajić (Čabar) 3. Stella Jurešić (Krk) |
IV. razred –dječaci (400 m) 1. Filip Bunoza (Pećine) 2. Mario Injić (Skrad) 3. Mitrović (Gornja Vežica) |
V. i VI razred –djevojčice (1100 m) 1. Ema Margetić (Kraljevica) 2. Ana Jakovac (Lokve) 3. Nika Begić (Kastav) |
V. i VI razred –dječaci (1100 m) 1. Mariz Lajoš (Tribalj) 2. Josip Jančić (Gornja Vežica) 3. Anton Kavran (Centar, Rijeka) |
VII. i VIII razred –djevojčice (2000 m) 1. Petra Srića (Čavle) 2. Nika Blaženić (Delnice) 3. Melanie Tepuš (Nikola Tesla, Rijeka) |
VII. i VIII razred –dječaci (2000 m) 1. Matej Pedišić (Ivan Zajc, Rijeka) 2. Antonio Straka (Ivan Zajc , Rijeka) 3. Neven Stanišić (Kraljevica) |
Osnovne škole:
|
|
I. razred – djevojčice (300 m) 1. Marijana Božić (Skrad) 2. Petra Rupe (Skrad) 3. Laura Gadanec (Brod na Kupi) |
I. razred – dječaci (300 m) 1. Renato Braut (Krk) 2. Filip Braut (Krk) 3. Tomislav Žagar (Gerovo) |
II. razred –djevojčice (300 m) 1. Andreja Orlić (Krk) 2. Lorena Ivić (Gornja Vežica) 3. Marija Kirinčić (Krk) |
II. razred –dječaci (300 m) 1. Marko Skender (Ravna Gora) 2. Dominik Banić (Pećine) 3. Lovro Klarić (Pečine) |
III. razred –djevojčice (400 m) 1. Tijana Kukuljan (Gerovo) 2. Maja Resman (Tršće) 3. Ivona Rački (Delnice) |
III. razred –dječaci (400 m) 1. Fran Ivan Brguljan (Gornja Vežica) 2. Mateo Rački (Gornja Vežica) 3. Robert Jerčinović (Tribalj) |
IV. razred –djevojčice (400 m) 1. Eva Marija Jurešić (Krk) 2. Josipa Kajić (Čabar) 3. Stella Jurešić (Krk) |
IV. razred –dječaci (400 m) 1. Filip Bunoza (Pećine) 2. Mario Injić (Skrad) 3. Mitrović (Gornja Vežica) |
V. i VI razred –djevojčice (1100 m) 1. Ema Margetić (Kraljevica) 2. Ana Jakovac (Lokve) 3. Nika Begić (Kastav) |
V. i VI razred –dječaci (1100 m) 1. Mariz Lajoš (Tribalj) 2. Josip Jančić (Gornja Vežica) 3. Anton Kavran (Centar, Rijeka) |
VII. i VIII razred –djevojčice (2000 m) 1. Petra Srića (Čavle) 2. Nika Blaženić (Delnice) 3. Melanie Tepuš (Nikola Tesla, Rijeka) |
VII. i VIII razred –dječaci (2000 m) 1. Matej Pedišić (Ivan Zajc, Rijeka) 2. Antonio Straka (Ivan Zajc , Rijeka) 3. Neven Stanišić (Kraljevica) |