DAN ŠKOLE, DANI OBITELJI, OTVORENJE UNUTRAŠNJEG DVORIŠTA ŠKOLE, SVEČANOST PODIZANJA EKO-ZASTAVE-12.5.2010.
Autor: Svetlana Vukić, 13. 5. 2010.

Danas je u školi bilo svečano. Slavljenički. Škola je obilježila svoj 39. rođendan. Bila je to prilika da joj čestitamo na nešto drugačiji način nego što smo to do sada činili. Pokazali smo kako se živi i radi u našoj školi.

Vrata škole i naših učionica bila su širom otvorena svim znatiželjnicima. Roditelji, učenici i uzvanici pratili su rad u radionicama, mogli pogledati učeničke bilježnice i radove, pratiti program u kojem je prikazan rad nekih grupa slobodnih aktivnosti. Takav prikaz bio je prilika da se druže roditelji i djeca te tako obilježimo Dane obitelji.
       Nakon radionica po učionicama, proslava je nastavljena u sali za više namjena gdje je održan svečani program. Ravnateljica škole, prof. Bojana Matešin, pozdravila je sve nazočne i upoznala ih s organizacijom rada škole, uspjesima i posignućima. Uz vedru pjesmu, dječju igru, a u sklopu akcije Lijepa škola, otvoreno je unutrašnje dvorište škole koje je ispunio  dječji smijeh.
        Šlag na slavljeničkoj školskoj proslavi bio je podizanje Eko-zastave koju su donijeli učenici 4. razreda, a podigli najuspješniji učenici škole - Marina Rupe i Antonio Donadić.
        Sljedeći, jubilarni rođendan, bit će prilika da pokažemo da možemo i želimo još više i bolje.
         Do tada - hvala svima koji su bili s nama!

Autor: Svetlana Vukić, 13. 5. 2010.

Do tada - hvala svima koji su bili s nama!