2. AKCIJA SAKUPLJANJA STAROG PAPIRA
Autor: Svetlana Vukić, 11. 4. 2010.

8. ožujka održana je 2. akcija sakupljanja staroga papira.

Vjerujemo da je svima važno ono što postižemo skupljajući stari papir. Naše se zelene zastave ne nalaze u školi bez razloga. One su priznanje za ekološko djelovanje koje je sastavnica naše svakodnevice. U ovakvim akcijama ono posebno dolazi do izražaja. Budimo iskreni, važan nam je i nagradni slobodni dan što ga osvajaju najbolji. Ovoga puta za taj se dan podjednako bore mlađi razredi kao i ovogodišnji sedmaši. Sedmaši bi za taj nagradni dan  produljili svoju ekskurziju. Priznajemo, motivacija im je izvrsna.

Provjerimo, dakle, što smo tog uistinu vjetrovitoga ponedjeljka učinili. Ukupno smo prikupili 15 562 kilograma staroga papira.

2. AKCIJA SAKUPLJANJA STAROG PAPIRA
Autor: Svetlana Vukić, 11. 4. 2010.

8. ožujka održana je 2. akcija sakupljanja staroga papira.