« Ožujak 2024 »

OBAVIJEST - VAŽNO!
Autor: Svetlana Vukić, 23. 3. 2020.

OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA

OBAVIJEST

U skladu s Odlukom Vlade Republike Hrvatske, Odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja, kao i novim odlukama Kriznog stožera RH vezanim uz pandemiju corona virusa, obavještavamo Vas da se obustavljaju svi osobni kontakti koji nisu hitni, kao i rad sa strankama.

Molim Vas da školu kontaktirate putem e-maila ured@os-gornja-vezica-ri.skole.hr ili telefona 0918914045.

S obzirom na moguće povremene poteškoće na mrežama i sustavima, najsigurnije je da se roditelji kojima je potrebna neka informacija, ili organiziranje prihvata njihove djece obrate razrednicima na vrijeme ( dan ranije), te će oni postupiti u skladu s tim i obavijestiti ravnateljicu koja će organizirati prihvat učenika.

Sukladno uputama MZO-a škola će u suradnji i koordinaciji s Odjelom školske i sveučilišne medicine utvrditi novi raspored s terminima pregleda za upis djece u 1. razred o čemu će roditelji biti na vrijeme obaviješteni.

OBAVIJEST - VAŽNO!
Autor: Svetlana Vukić, 23. 3. 2020.

OSNOVNA ŠKOLA GORNJA VEŽICA

OBAVIJEST