« Ožujak 2024 »

VAŽNA OBAVIJEST - PRIPREME ZA NASTAVU NA DALJINU
Autor: Svetlana Vukić, 12. 3. 2020.

Poštovani,

Svakoga dana slušamo vijesti o širenju korona virusa. U  Hrvatskoj je službeno dijagnosticirano 19 slučajeva koronavirusa. U svijetu ima puno oboljelih. Bolest se brzo i lako širi.

Zbog sigurnosti učenika i smanjenja širenja zaraze u Istri od sutra nema nastave. Prema preporuci Ministarstva odgoja i obrazovanja i mi moramo biti spremni na mogućnost zatvaranja škole. Otkazali smo sve organizirane izlaske iz škole i sve izlete.

U slučaju zatvaranja škola nastava će se održavati na daljinu uz pomoć informacijske tehnologije.

Za organizaciju eventualne nastave na daljinu potrebno je napraviti određene tehničke pripreme. U tom procesu svi imaju određene uloge i trebaju ih odgovorno obavljati.

Obveze i odgovornosti učenika i roditelja su :

1. Svi učenici moraju koristiti mail adrese „skole.hr“. Lijepo vas molimo da danas provjerite svoje korisničke podatke AAI@edu.hr identiteta. To su korisničko ime i lozinka kojima ulazite u e-Dnevnik. Podatke možete provjeriti na sljedećoj poveznici https://provjera.skole.hr.  Ukoliko netko ne zna svoje korisničke podatke može ih dobiti u školi kod prof. informatike.

2. Svi moraju znati da će mail moći pročitati na Carnet webmailu koristeći svoje pristupne podatke.

3. Svi su obvezni pratiti Web stranice škole na kojima će biti postavljene poveznice za virtualne učionice. Svaki razrednik će u sustavu Teams kreirati virtualni razred. U virtualnom razredu će biti svi učenici i svi nastavnici koji predaju u tom razredu.

Sutra tijekom 1. i 2. sata učenici će dobiti dodatne upute o svemu što sami ne znaju ili ne mogu učiniti.

Učenicima mlađih razreda nastava će biti organizirana preko HTV 3 programa. Ukoliko netko od učenika 6. i 8. razreda nema kod kuće internet ili računalo treba se javiti ravnateljici.

RAVNATELJICA

Priloženi dokumenti:
web1.docx (13.47 KB)

VAŽNA OBAVIJEST - PRIPREME ZA NASTAVU NA DALJINU
Autor: Svetlana Vukić, 12. 3. 2020.

Poštovani,

Obveze i odgovornosti učenika i roditelja su :

RAVNATELJICA

Priloženi dokumenti: