« Ožujak 2024 »

UPISI U SREDNJU ŠKOLU - OBAVIJESTI I RASPORED PREDSTAVLJANJA ŠKOLA
Autor: Svetlana Vukić, 8. 5. 2018.

Dragi roditelji i učenici 8.ih razreda,

nekoliko obavijesti o otvorenim vratima i upisima u srednje škole.

Ujedno Vas izvještavamo da je u ponedjeljak, 7. svibnja 2018 godine, za roditelje učenika sedmih i osmih razreda organiziran  roditeljski sastanak  na kojem je Obrtnička komora Rijeka zajedno s  učiteljima srednjih škola  prezentirala  strukovne i obrtničke škole Rijeke i okolice.

GRAĐEVINSKA TEHNIČKA ŠKOLA RIJEKA

Provjera sposobnosti likovnog izražavanja i senzibiliteta za upis u smjer dizajner unutrašnje arhitekture održat će se u prostorijama škole u dva termina. Prvi termin bit će subota 26.05.2018., a drugi ćemo objaviti naknadno. Kandidati su obavezni donijeti kopiju svjedodžbe iz 7. razreda i sliku (ne stariju od 6 mjeseci) i javiti se na portu škole u 08.30 sati. Od pribora potrebno je donijeti dva trokuta i šestar, sve ostalo osigurat će škola.

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

Dan otvorenih vrata
U srijedu 1o. svibnja,  od 15 do 20 sati organizirati  će se bogat program. Učenicima će se omogućiti druženje s nastavnicima I upoznavanje škole. Detaljan program događanja možete pogledati na http://gimnazija-amohorovicica-ri.skole.hr/?news_hk=1&news_id=1246&mshow=290#mod_news.

PRIRODOSLOVNA I GRAFIČKA ŠKOLA RIJEKA
Profesionalno informiranje za upis u prvi razred srednje škole - Dani  otvorenih vrata

Posjetite nas na Danima otvorenih vrata i upoznajte se sa našom Školom, njenim obrazovnim programima, razgledajte strukovne kabinete, načine rada, posjetite nastavu u stručnim praktikumima i laboratorijima. Kroz Školu će vas provesti učenice/i i profesorice/i Škole.

16. svibnja 2018. od 16:00 - 18:00

23. svibnja 2018. od 10:00 - 13:00

MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI

Otvoreni Dan Medicinske škole u Rijeci

Dan otvorenih vrata Medicinske škole u Rijeci održat će se u utorak, 15. svibnja 2018. u Cambierievoj (u krugu KBC Rijeka) od 10,00 do 18,00 h.

Pozivamo sve učenike osmih razreda, njihove nastavnike i roditelje da nam se pridruže i dobiju izravnu informaciju o načinu rada i uvjetima upisa u našu školu.

TRGOVAČKA I TEKSTILNA ŠKOLA U RIJECI

Učenici koji su zainteresirani za upis u zanimanje Dizajner odjeće u našoj školi moraju, kao i svake godine, pristupiti provjeri likovne sposobnosti i senzibiliteta. Priprema za provjeru se, uz upoznavanje škole i druženje s profesorima struke i učenicima, održava u:

• subotu, 12.05.2018. u 09,00 h i
  • subotu, 26.05.2018. u 09,00 h.

Uputno je da učenici ispune Obrazac za prijavu (koji se nalazi na mrežnoj stranici ) te da ga pošalju na mail, fax ili donesu u školu. Za sve informacije nas možete kontaktirati putem telefona 351-071, e maila ili facebooka.

Obrazac za pretprijavu (nalazi se na mrežnoj stranici škole http://ss-trgovackaitekstilna-ri.skole.hr/?news_hk=1&news_id=997&mshow=290#mod_news) je potrebno preuzeti, ispuniti i poslati na mail škole trgovacka-i-tekstilna-skola@ri.htnet.hr ili na fax 351 077.

Darovitost za likovno izražavanje provjerava se: Crtanjem (olovkom ili ugljenom), slikanjem (tempera ili akvarel). Nije potrebno nositi vlastiti pribor za rad.

EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA

Odgovor na pitanje zašto upisati  Ekonomsku školu pogledajte na https://www.youtube.com/watch?v=svbaT_Rx2wo

SREDNJA ŠKOLA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO

Informacije o školi I upisima pogledajte na http://web2.ss-elektrotehnicka-ri.skole.hr/UPISICMS

SREDNJA ŠKOLA ZA INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ZANIMANJA

Otvorena vrata uz najavu nab r. telefona343-132, 343-333, 343-145

Pozivamo učenike završnog razreda OŠ i njihove roditelje u slobodno razgledavanje prostora Strojarske škole za industrijska i obrtnička zanimanja, J. Vlahovića 10, Rijeka. te informiranje o zanimanjima koja upisujemo. U osobnom kontaktu sa zaposlenicima riješite sve nedoumice i saznajte odgovore na sva svoja pitanja. Dođite, uz prethodnu provjeru radimo li u jutarnjoj ili popodnevnoj smjeni.

Priloženi dokumenti:
obrt.jpg (891.09 KB)

UPISI U SREDNJU ŠKOLU - OBAVIJESTI I RASPORED PREDSTAVLJANJA ŠKOLA
Autor: Svetlana Vukić, 8. 5. 2018.

Dragi roditelji i učenici 8.ih razreda,

nekoliko obavijesti o otvorenim vratima i upisima u srednje škole.

GRAĐEVINSKA TEHNIČKA ŠKOLA RIJEKA

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

Dan otvorenih vrata

PRIRODOSLOVNA I GRAFIČKA ŠKOLA RIJEKA

16. svibnja 2018. od 16:00 - 18:00

23. svibnja 2018. od 10:00 - 13:00

MEDICINSKA ŠKOLA U RIJECI

Otvoreni Dan Medicinske škole u Rijeci

TRGOVAČKA I TEKSTILNA ŠKOLA U RIJECI

• subotu, 12.05.2018. u 09,00 h i
  • subotu, 26.05.2018. u 09,00 h.

EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA

SREDNJA ŠKOLA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNALSTVO