7.12.2017. - VEČER MATEMATIKE

Mnogi od vas, zasigurno, misle kako je matematika "jako teška". I diže im se kosa na glavi od samog spominjanja njenog imena. Ali da to nije tako, uvjerili su se svi oni koji su sudjelovali na Večeri matematike koja se održala u našoj školi. Učitelji, učenici i njihovi roditelji kroz radionice i "matematičke stanice" otkrili su često zaboravljenu zabavnu stranu matematike. Vjerujemo da su nakon te večeri svima jasne ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te shvatili da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo. Bilo je lijepo vidjeti zajedništvo i dobru atmosferu koja je vladala. Stoga se nadamo da će ovakvih večeri biti još. Kako je izgledala večer, možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

objavio: Svetlana Vukić   datum: 8. 12. 2017.

7.12.2017. - VEČER MATEMATIKE

objavio: Svetlana Vukić   datum: 8. 12. 2017.

« Siječanj 2018 »

Školstvo