« Ožujak 2024 »

IZABRANE UČENICA I SPORTAŠICA GENERACIJE
Autor: Svetlana Vukić, 21. 6. 2022.

Pri samom smo kraju još jedne školske godine. Pri samom su kraju osnovnoškolskoga školovanja i naši osmaši.  Svake godine , pa tako i ove, nagrađujemo one  osmaše koji su se isticali u radu, ponašanju i ostvarili izvrsne rezultate - kako u školi, tako i na sportskim terenima.

I ove godine birali smo  najuspješnijeg učenika/učenicu generacije i najuspješnijeg sportaša/sportašicu generacije.

Ove godine za učenika/ učenicu  generacije pred povjerenstvo su stigle prijave  Nine Pavletić,8.a i Lu Trbojević Zlatec,8.b . Za naj sportaša/ sportašicu  prijavila se je Dijana Jakovac,8.c.

Sama prijava na natjecanje  dokaz je da se radi o vrijednim učenicama koje su na natjecanjima, smotrama i na druge načine  pronosile ime naše škole.

Ponosimo se  sa svim učenicama  koje su prijavu predale.

Povjerenstvo za izbor pročitalo je esej koji je bio dio dokumentacije na temu „Zašto bih baš ja trebao/trebala biti učenik/učenica generacije?“ tj. „Zašto bih baš ja trebao/trebala biti sportaš/sportašica generacije?“ i pomno  prebrojilo bodove.

Učenica generacije prema Kriterijima za izbor učenice generacije   je Nina PAVLETIĆ,8.a.

Učenica sportašica generacije prema Kriterijima za učenicu sportašicu je Dijana JAKOVAC,8.c.

Učenica generacije bit će pozvana na Prijem kod gradonačelnika u Salonu grada Rijeke.

Još jednom čestitamo sudionicama natječaja.